doTERRA

Esenciálne oleje

50-70 krát silnejšie ako sušené byliny. 
Bezpečné, účinné a veľmi ľahko 
aplikovateľné bez vedľajších účinkov…

Úloha olejov

Mnohé majú silné čistiace vlastnosti a môžu zdvihnúť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať silné emocionálne reakcie. Ich jedinečná chemická štruktúra im umožňuje generovať rýchle odpovede. Používanie esenciálnych olejov presahuje ich vôňu.

 • Podporujú zdravé trávenie
 • Podporujú zdravú imunitnú funkciu
 • Podporujú pokojný spánok
 • Zmierňujú príležitostné žalúdočné rozrušenie
 • Upokojujú podráždenie kože
 • Jednoduchý spôsob, ako spravovať emócie
 • Poskytujú upokojujúce, otepľujúce, chladiace 
  alebo energizujúce pocity pre ľudské telo
 • Umožňujú používateľovi zacieliť na konkrétne oblasti tela
 • Očusťujú vzduch

prečo dōTerra

Cieľom rodinnej spoločnosti dōTERRA je vybrať tie najkvalitnejšie rastliny správnych druhov, pestovaných v ideálnom prostredí a starostlivo ich zozbierať v správnom čase. Certifikované esenciálne oleje čistej terapeutickej triedy dōTERRA CPTG, predstavujú najbezpečnejšie a najužitočnejšie oleje, ktoré sú dnes dostupné na svete. Protokol o kvalite používa päť rôznych analytických metód, aby zabezpečil, že éterické oleje dōTERRA sú čisté aj silné. Protokol o kvalite CPTG vyžaduje použitie nezávislých laboratórií na štandardizáciu a testovanie. Mnohé spoločnosti, ktoré prišli posledné roky na trh so svojimi olejmi tvrdia, že majú terapeutický stupeň. Fakty však ukazujú jasnou rečou. Len málo z nich sa podrobí prísnym skúšobným normám pre chemické zloženie. Certifikované esenciálne oleje dōTERRA s čistotou terapeutickej triedy sú overené používateľmi po celom svete. Majú skvelé výsledky a sú považované za špičkové. Pre predstavu: Certifikované sú podľa dōTERRA CPTG a krížovo sa testujú použitím hmotnostnej spektrometrie a plynovej chromatografie, aby sa zabezpečila čistota extraktu a účinnosť zloženia každej dávky.

doterra

Slúži na podrobnú diagnostiku Vášho aktuálneho zdravotného stavu, ktorá zahŕňa špeciálne meranie na základe , ktorého Vám odporučíme najideálnejšie riešenie a oleje práve pre Vás.

" Verím, že najväčší dar, ktorý môžete dať svojej rodine a svetu, je vaše zdravie "
Joyce Meyer
spisovateľka

Prečo doTerra esenciálne oleje?

Mnohé oleje tvrdia, že majú terapeutický stupeň a niektoré môžu byť čisté, ale len málo sa podrobí prísnym skúšobným normám pre chemické zloženie aké postupujú oleje spoločnosti dōTERRA.

Certifikované esenciálne oleje čistej terapeutickej triedy dōTERRA CPTG predstavujú najbezpečnejšie a najužitočnejšie oleje, ktoré sú dnes dostupné na svete. 

Ako používať esenciálne oleje?

Esenciálne oleje sú prirodzené, univerzálne a bezpečné,  a preto sú ľahko použiteľné, aj keď ste práve začali.  Môžete ich použiť -Aromaticky , Lokálne alebo Vnútorne. Všetky spôsoby použitia sú bezpečné pri správnom používaní. 

Môžu sa používať jednotlivo v oleji naraz alebo v komplexných zmesiach. Jeden alebo viacero spôsobov aplikácie môže byť použitý pre širokú škálu emočných a fyzických aplikácií.

Správny výber

S akým olejom začať ?

Ak hľadáte silné TRIO, ktoré vám pomôže odštartovať Vašu cestu za zdravím 
a spokojnosťou,  siahnite po: Citróne, Levanduli a Pepperminte.

Posilňuje imunitu a zlepšuje schopnosť tela brániť sa proti infekciám. Môže pomôcť pri chronickom únavovom syndróme a spomalenom lymfatickom systéme. Podporuje odstraňovanie odpadu, zmierňuje zápchu, pomáha pri artritíde. Tonizuje srdce, obličky, pečeň a pankreas. Pomáha pri žlčníkových kameňoch a infekciách močového ústrojenstva.

Vlastnosti: antiseptický, protiplesňový, protizápalový. 

Doporučené použitie:
Pridajte niekoľko kvapiek ráno do pohára s vodou na osvieženie a zbavenie sa toxínov
Do difuzéra s vodou na zlepšenie nálady a zvýšenie koncentrácie
Pridajte do čistiacich prostriedkov-výborný odstraňovač špiny a mastnoty.

Pomáha pri abscesoch, pri vredoch, kvasinkách, oparoch, kolike, cystách, depresii, sennej nádche, vysokom tlaku, žihľavke, hystérii, uštipnutí hmyzom, nespavosti, laryngitíde, reumatizme, kožných ochoreniach, strese, úpale, spálení od slnka, napätí, tbc a ranách.

Vlastnosti: analgetické, antikoagulačné, protikŕčové, protizápalové, antiseptické, protiplesňové.

Doporučené použitie:
Pri príležitostnom podráždení, popálení pokožky aplikujtu na miesto postihnutia
Kvapnite do dlaní, pošúchajte a nadýchnite sa pri pocite napätia a stresu
Pokojný spánok difúzujte alebo pridajte pár kvapiek do podstielky alebo na chodidlá pred spaním

Používa sa po stáročia na utíšenie tráviacich ťažkostí, osvieženie dychu, respiračných problémoch, na úľavu pri kolike, plynatosti, bolestiach hlavy, pálení záhy.Energizuje a uľavuje od mentálnej únavy, zvyšuje radosť, povzbudzuje sebadôveru a posilňuje pamäť.

Vlastnosti: analgetické, antibakteriálne, protiplesňové, protizápalové a protikŕčové vlastnosti.

Doporučené použitie:
Bolesť hlavy , úpal – aplikujte zriedený olej na spánky, zátylok alebo chodidlá
Difúzujte pre podporu jasných  dýchacích ciest
Osviežte dych umiestnením jednej kvapky oleja z mäty piepornej pod jazyk

Získajte malé Trio

Získajte malé trio, teraz za zvýhodnenú cenu.
Pomôže získať základnú skúsenosť s olejmi doterra
a vytvorí v domácnosti užasnú atmosféru.